Yeni bir on yıl başlıyor..2020

tavan58621

Yeni bir on yıl başlıyor..

Her yeni bir on yıl ev dekorasyonunda da yeni tarzlar, yaklaşımlar, tasarımlar getirir. 2020, Yaşam alanlarımızda yeni bir onlu yıllara başlangıç yapabiliriz. Tabiî ki bunu yaparken eski alışkanlıklarımızı bir kenarda bekletmek cesur bir yaklaşım olacaktır. Geleneksel yaklaşımlardan uzak kalmak istemiyorsanız, bu durumda cesur dokunuşlar sizinle olacaktır. herhangi bir yaşam alanınızı düzenlerken, renklerle, biçimlerle, formlarla ve hatta yeni dekor öğelerine başvuracağız.

Siyah ve gri dokunuşlar,

Siyah ve gri renk kullanımını, dekorasyonun trendi olmaya devam ettireceğiz. Siyah, çağdaş ve modern mekanlar için iyi bir hayallerimizi genişletme ve çeşitlendirme öğesi yapan güçlü bir renktir. Beyaz bir mutfakta siyah buzdolabının kullanılmasından renkli, hareketli bir odada siyah bir duvarı kaplaması veya eklentisi yeni trendimizin bir parçası olacaktır. Siyah veya koyu gri bir elemanla desteklenmiş bir duvara tahta detayı eklemek bize ilginç fırsatlar verecektir.

yeni bir on yıl..

Yaşam alanlarımızda birazda başımızı kaldırmayı önereceğim.

tavan8436

Herhangi bir odada alışkanlıklarımızın dışında, başımızı kaldırdığımızda tabiî ki tavanları göreceğiz. Yıllarca beyaz bir boyayı uyguladıktan sonra adeta bir kenara bırakıp terk ettiğimiz mekan sınırlayıcımızı, Tavanları kullanarak, bir iç mekana ayrıntılar ve özellik katmanın harika bir yolu olacaktır. Tavanınızı geleneksel olarak ihtiyacımız olan bir aydınlatma aracı yerine birden fazla öge ile destekleyeceğiz. Radikal bir tutumla tavanlarımızda duvar kağıdı kaplamaları, hatta kumaş kaplamaları, özelliklede ağır ahşap kirişleri göreceğiz. Tavanların duvarlarımızın bir devamı olduğunu hatırlayarak, yeni bir trend oluşturacağız. Bu, yaşam alanımıza yeni bir katman eklememize yardım edecektir.

Mekan tasarım ipuçları” yazımızı okumak isterseniz, tıklayın.

Tartışmaya Katıl

Listeleri karşılaştırın

Karşılaştırmak